Jak funguje dárcovský portál Diakonie

jak to funguje?

Na tomto webu můžete jednoduše a rychle podpořit pestrou činnost Diakonie. Vybíráme pro vás osm nejzajímavějších projektů středisek a škol Diakonie na konkrétní pomoc dětem, dospělým i seniorům v Česku i ve světě.

1. Vyberte si dárek.

Projděte seznam a podívejte se na různé projekty, které můžete finančně podpořit. U každého najdete detailní popis a fotografie a také příklady, co za váš dar můžeme pořídit.

2. Vyplňte formulář

Klikněte na vybraný dárek a vyplňte jednoduchý formulář. Zvolte, zda chcete vystavit potvrzení o daru a také darovací certifikát, k němuž si vyberete pěkný obrázek. Zvolte také způsob platby.

3. Proveďte platbu a vytiskněte si svůj certifikát

Nejrychlejší cesta je online platba prostřednictvím platební karty. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na platební bránu a po úspěšném provedení transakce dostanete ihned e-mailem certifikát.

Druhou možností je platba převodem na účet veřejné sbírky Diakonie s variabilním symbolem projektu. Zvolíte-li tento způsob platby, obdržíte e-mailem údaje k platbě. Jakmile bude částka připsána na náš účet, pošleme Vám nejpozději do dvou pracovních dní certifikát (pokud spěcháte, napište nám to).

O tom, jak Váš dar využíváme, Vám budeme pravidelně dávat vědět na e-mail. Děkujeme, že s námi pomáháte! 

Dárky Diakonie