Klub líných turistů

Klub líných turistů organizuje výlety pro lidi s duševním onemocněním a dobrovolníky. Pomocí výletů, skupinových klubových akcí, přednášek a dalších kulturních a sportovních akcí poskytujeme v pražské službě jménem Dobroduš lidem s duševním onemocněním příležitost vyjít za hranice vlastního domova a bojovat se samotou a vyloučením. Pomozte s námi lidem s duševním onemocněním dostat se z velké sociální izolace, kterou onemocnění přináší, a zažívat pocit radosti z času stráveného s ostatními.

(například „babička“, „milý kolega František“ nebo název Vaší firmy apod.)
(pro správný tvar slovesa na certifikátu)

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí. Jak je zpracováváme, najdete na www.diakonie.cz/moje-udaje

osmplusjedna=

Pozn.: položky označené * jsou povinné.

Obrázková galerie

Organizátor

Diakonie ČCE
E-mail: %hoy-~l7VX~nZZag9brhTj
Adresa: Belgická 22, Praha 2, 120 00
WWW: http://www.diakonie.cz

Další informace

Finanční prostředky se shromažďují na účtu schválené dlouhodobé veřejné sbírky Diakonie. Celou vybranou částku dostane služba Dobroduš střediska Diakonie SKP v Praze na uvedený účel.