Zdravá sváča

V nízkoprahovém klubu Fontána pracujeme s ohroženými dětmi a mladými lidmi. Často jim chybí zdravé návyky v oblasti stravování. Ve většině případů si nenosí svačiny a nahrazují je brambůrky a čokoládovými tyčinkami, to vše zapíjí energetickými nápoji. Setkávají se s tím doma a luštěniny nebo zelenina jsou jim cizí. Díky vaší podpoře ukážeme dětem, jak se stravovat zdravěji. Chceme je naučit připravovat jednoduché a zdravé pokrmy, nakupovat suroviny a sepsat společně malou kuchařku, kterou si budou moci odnést domů.

(například „babička“, „milý kolega František“ nebo název Vaší firmy apod.)
(pro správný tvar slovesa na certifikátu)

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí. Jak je zpracováváme, najdete na www.diakonie.cz/moje-udaje.

sedmmínusdva=

Pozn.: položky označené * jsou povinné.

Obrázková galerie

Organizátor

Diakonie ČCE, Zdeňka Sobotová
E-mail: %hoy-~l7VX~nZZag9brhTj
Adresa: Belgická 22, Praha 2, 120 00
WWW: http://www.diakonie.cz

Další informace

Finanční prostředky se shromažďují na účtu schválené dlouhodobé veřejné sbírky Diakonie. Celou vybranou částku dostane středisko Diakonie Západ na uvedený účel.